شرایط ارسال کالا

کالا چگونه ارسال می شود ؟

یکی از مهمترین مسائلی که مشتریان و کاربران اینترنتی به آن اهمیت می دهند شرایط ارسال کالا می باشد فروشگاه نورپرینتر به سه روش محصولات خود را برایتان ارسال خواهد کرد که در ادمه به توضیح آن خواهیم پرداخت.

کالا چگونه ارسال می شود

  •  پیک موتوری (ویژه تهران)

این شیوه پست مخصوص مناطق ۲۲ گانه تهران می باشد . هزینه پیک در این روش برعهده خریدار بوده و به صورت پس کرایه می باشد . به این صورت که پس از دریافت محصول ، تحویل گیرنده هزینه حمل را به پیک پرداخت خواهد نمود . براساس مسافت طی شده از محل فروشگاه تا مقصد هزینه پیک محاسبه می گردد . لازم به ذکر است که در این روش زمان تحویل از چند ساعت تا یک روز کاری می باشد .

  • پست پیشتاز

برای آن دسته از مناطق کشور که در آن ها نمایندگی شرکت های باربری موجود نمی باشد پست پیشتاز بهترین گزینه است . در این روش زمان تحویل با توجه به منطقه جغرافیایی از ۳ الی ۵ روز کاری می باشد . هزینه ارسال در پست پیشتاز نیز با توجه به وزن و حجم بسته محاسبه می گردد و بر عهده خریدار می باشد . پس از ارسال کالا توسط شرکت ، شماره مرسوله پستی از طریق ایمیل یا پیامک به خریدار اطلاع داده خواهد شد و خریدار می تواند وضعیت مرسوله خود را از سایت شرکت پست پیگیری نماید .

  • شرکت باربری

ارسال کالا توسط شرکت های باربری همچون تیپاکس و ایران پیام نیز انجام می گیرد . این روش مخصوص شهرهایی می باشد که نمایندگی شرکت باربری دارند . زمان تحویل کالا در این روش از ۱ الی ۳ روز کاری خواهد بود و شایان ذکر است که هزینه ارسال مانند روش پست پیشتاز با توجه به وزن و حجم بسته محاسبه می گردد و بر عهده خریدار می باشد . پس از ارسال کالا ، شماره بارنامه اطلاع رسانی خواهد شد و خریدار می تواند از طریق شماره تماس های شرکت باربری اعلام شده وضعیت محموله خود را پیگیری نماید .

بستن
مقایسه