درباره ما

نور پرینتر با سال ها تجریه در امر خرید و فروش و تهیه و توزیع ماشین‌ های اداری در طی سالهای اخیر با راه اندازی وب سایت اینترنتی خود قدم جدیدی را درراستای خدمت و اطلاع رسانی به هموطنان گرامی برداشته است.

همراهان گرامی : نور پرینتر هر روز بر اساس آخرین تغییرات قیمت در بازار ماشین های اداری تهران بازنویسی و آپدیت میشود. لطفا" قبل از هر گونه سفارش دادن و یا ثبت نام به دقت نحوه ارسال و پرداخت را مطالعه فرمایید و برای اطلاع از آخرین قیمتها همواره به بخش فهرست کالاها مراجعه فرمایید.

از فعالیتهای ما در راستای خدمت به مشتریان بروز رسانی آخرین قیمتها و معرفی جدیدترین محصولات و اطلاعات دقیق آنها همراه با اطلاعات کامل شامل گالری عکس و برسی و نظر سنجی کاربران اخبار به روز و ارتباط سریع با کلیه شبکه های اجتماعی میباشد.

همچنین در این وب سایت شما میتوانید با استفاده از این اطلاعات، کالای مورد نظر خود را انتخاب کرده و سفارش دهید. همکاران ما در بخش فروش با توجه به نیاز شما با شما تماس گرفته و در جهت ارسال سریع کالای شما اقدام مینمایند. از مزایای مهم این سایت کاهش زمان خرید برای هموطنان میباشد. شما میتوانید بدون خروج از منزل و ساعتها اتلاف وقت برای بدست اوردن اطلاعات دقیق هر کالا تنها با مرور بر روی فهرست محصولات اجناس مورد نظر خود را خریداری کرده و در منزل یا محل کار خود تحویل بگیرید.

بستن
مقایسه