شرایط عودت کالا

هر فروشگاهی برای بازگشت و عودت کالای خود یک سری شرایط و قوانین دارد همانطور که می دانید اکثر فروشگاه های سنتی و بعضی از فروشگاه های اینترنتی شرایط عودت کالا را بسیار سخت گیر هستند.

هیچ فروشگاهی محصولات الکترونیکی را عودت نخواهند کرد اما با این حال فروشگاه نورپرینتر قوانین و شرایطی را برای مشتریان عزیز قرار داده تا بتوانند با خیال راحت خریدشان را انجام دهند با ما همراه باشید تا شرایط را مطالعه کنید

https://noorprinter.com/wp-content/uploads/2020/06/بازگشت-پول-1-626x626.png

شرایط عودت کالا چیست؟

  • نقص فنی

بی شک کلیه کالاهای ارائه شده در سایت فروشگاه نورپرینتر پیش از ارسال مورد بررسی های فنی قرار می گیرند ، اما به هرشکل در صورت وجود هر گونه نقص فنی ، نورپرینتر تا 24 ساعت بعد از دریافت محصول به شما فرصت خواهد داد تا با واحد پشتیبانی سایت تماس حاصل فرمایید و در صورت تایید کارشناسان سایت نورپرینتر ، بدون ایجاد تغییر در بسته بندی و هرگونه آسیب به محصول ، کالا را همراه با تمام ملحقات و فاکتور به همان شیوه ای که کالا را دریافت نموده اید (پیک ، پست پیشتاز و یا باربری ) به آدرس مندرج در سایت نورپرینتر ارسال نمایید تا محصول مورد نظرتان تعویض گردد . لازم به ذکر است که هزینه ارسال محصول توسط خریدار در صورت تایید نقص فنی کالا بر عهده سایت نورپرینتر می باشد .

توجه : هر گونه نقص فنی که به علت استفاده نادرست از کالا توسط کاربر ایجاد گردد ، شامل عودت کالا نمی گردد .

  • مغایرت کالا

در صورت وجود هر گونه مغایرت کالای دریافتی با کالای سفارش داده شده ائم از مغایرت در رنگ ، سایز ، مدل و… ۲۴ ساعت پس از دریافت کالا به خریدار فرصت داده می شود تا با واحد پشتیبانی سایت نورپرینتر تماس حاصل فرماید و هماهنگی های لازم جهت عودت کالا را انجام دهد . در صورتی که این امکان وجود دارد که بدون باز کردن بسته بندی متوجه مغایرت کالا شد ، امکان رسیدگی به درخواست مشتری فقط در صورتی امکان پذیر است که کالا از حالت اورجینال یا حالت بسته بندی اولیه و اصلی خود خارج نشده باشد . جهت عودت ، می بایست کالا را به خوبی و به شکل اولیه بسته بندی کرده و همراه با تمامی ملحقات و فاکتور با همان شیوه ای که کالا دریافت شده است (پیک ، پست پیشتاز و یا باربری ) به آدرس مندرج در سایت نورپرینتر ارسال گردد ، تا پس از تایید کارشناسان سایت نورپرینتر محصول مورد نظر تعویض گردد . گفتنی است که در صورت تایید هر گونه مغایرت هزینه ارسال کالا بر عهده سایت نورپرینتر می باشد .

توجه : در صورت باز شدن کالا و یا تغییر در بسته بندی اصلی ( البته بجز نقص فنی و یا مغایرت کالا ) و عدم تایید توسط کارشناسان سایت نورپرینتر عودت محصول مورد قبول نخواهد بود .

  • نحوه عودت کالا

کاربران گرامی ، جهت عودت و یا تعویض کالا ، ابتدا لازم است شرایط عودت کالا را با دقت مطالعه نموده و در صورت داشتن شرایط لازم ، مشخصات خود و نیز مشخصات کالای خریداری شده را از طریق فرم تماس با ما برای کارشناسان ما ارسال نمایید و در صورت لزوم تماس حاصل فرمایید .

بستن
مقایسه